Helista meile 9-18 +372 5661 6927
Oleme avatud: E - R 9-18

Kuidas ja millega puhastada sõiduki salongi?

Honda-CR-V-Hybrid-Interior

Suvisel ajal pöörame me sageli märgatavalt rohkem tähelepanu sõiduki sise- ja välispuhastusele. Kui rääkida nüüd ainult sõiduki salongist, siis milliseid vahendeid selle korrastamiseks tuleks üldsegi kasutada?

Armatuuri ja muude plastikpindade puhastamiseks on mõistlik kasutada spetsiaalset sisehooldusvahendit plastikust pindadele. See moodustab mati, tolmuhülgava antistaatilise pinna, mis ei peegelda vastu ja jätab salongi värske lõhna. Puhastamiseks võiks kasutada mikrofiiberlappi.

Määrdumist ja kulumist tuleb ette ka nahkdetailide puhul, eriti istmete peale õmmeldud nahkkatetel. Naha puhastamisel on oluline kasutada selliseid vahendeid, mis ei kahjustaks pinda.

Kui autosse on tekkinud ebameeldiv hõng, siis selle vastu pakub Autoekspert lõhnahävitajaid, mis neutraliseerivad kõik ebameeldivad lõhnad. Samuti võib alati proovida niiskusekogujat, kuna probleem võib olla ka salongis olevas liigses niiskuses.

Kui sõiduki salongis on vaja kõikvõimalikud pinnad kiiresti üle käia, saab selleks kasutada ka üldpuhastusvahendit. Tasub meeles pidada, et parima tulemuse saab ikkagi siis, kui kasutad iga pinna jaoks spetsiaalset vahendit.